30 & 31 MEI 2026 - Oldtimer Beurs "Auto Moto Rétro Mécanique"

Bob d’Automag    2026-05-11 16:12:17   

AUTO MOTO RETRO MECANIQUE - 30 & 31/05/2026 - LOUVEXPO


La Louvière is een stad in Wallonië, in de provincie Henegouwen. In de 12e eeuw kreeg de stad de bijnaam "Wolvenstad". In die tijd maakte het huidige grondgebied van La Louvière deel uit van een oud kolenbos, een donker en wild gebied, ideaal voor wolven en het wild waarop de heren van die tijd jaagden. La Louvière is een product van de Industriële Revolutie ; het was de ontwikkeling van zware industrieën, met name de staalproductie, die leidde tot de uitbreiding tot een zelfstandige gemeente.

Precies op deze historische plek staat LOUVEXPO, een prachtig beursgebouw in Louvière. Deze gemakkelijk bereikbare locatie biedt onderdak aan tal van nationale en internationale evenementen, waaronder AUTO MOTO RETRO MECANIQUE - 30 & 31/05/2026.

2e editie van AUTO MOTO RETRO MECANIQUE

Dit nieuwe evenement voor de gepassioneerde wereld van oldtimer- en motorfietsliefhebbers beleeft zijn tweede editie tijdens het LOUVEXPO-weekend van 30 tot en met 31 mei, van 10.00 tot 18.00 uur.

"Auto Moto Rétro Mécanique" is voor de organisatoren bovenal een verbindende wens om alle liefhebbers van oldtimers te eren, samen te brengen om ideeën en advies uit te wisselen en zelfs hun mechanische schoonheden tentoon te stellen.

Naast de tentoonstelling van oldtimers en klassieke motoren die bezoekers zullen verbluffen en de harten van nostalgici zullen beroeren, zal een "Classic Car Beurs" in een hele hal liefhebbers in vervoering brengen die al lang op zoek zijn naar dat perfecte onderdeel om hun collectie compleet te maken, of misschien een accessoire uit die tijd om hun klassieke auto of motor nog mooier te maken. Er zal ook een verkoop van oldtimers plaatsvinden.

Vintage sfeer en een Beurs op ouderwetse wijze

In dit gedeelte met een "ouderwetse vlooienmarkt" komen handelaren voor uw ogen voorwerpen uit het verleden uitpakken, zoals Marshall-koplampen met hun gele gloeilampen, of de zeer gewilde CIBIE OSCARS+ uit de jaren zeventig.

Soms vind je er onwaarschijnlijke en onverwachte voorwerpen, een onderdeel waarvan je dacht dat het onvindbaar was ; of vintage decoratieve objecten voor de werkplaats van je hobbyist, zoals een prachtig geëmailleerd reclamebord van een benzinemerk, een sigarettenreclame, oude metalen oliekannen, een blikken trapauto of een miniatuur van papa’s oude Citroën Traction...

De lijst met artikelen die je op AUTO MOTO RETRO MECANIQUE kunt vinden is lang, maar bovenal fascinerend !

Om deze ruimte met een retro-sfeer compleet te maken, komt er ook een vintage kappersstand, een tattoo-stand en eten en entertainment voor iedereen, allemaal binnen een ruimte van 6000 m² in LOUVEXPO Het prachtige tentoonstellingspark in Louvière.

Noteer de data en boek je ticket...

TIMING :

Evenement : AUTO MOTO RETRO MECANIQUE 2026

Datum : Zaterdag 30 et Zondag 31 MEI 2026

Plaats : LOUVEXPO - 7, rue Arthur Delaby - 7100 LA LOUVIERE

Opening : zaterdag en Zondag van 10h00 tot 18h00

Ingang : 7€ (ter plaatse)

Parking : 500 plaatsen. Bezoekers in klassieke auto’s krijgen één gratis toegangsbewijs.

Oldtimerparkeerplaats : voor de ingang van de Louvexpo-hallen.

Praktische informatie : foodtruck, cocktailbar op locatie.

VOORVERKOOPPRIJS = 5€
Profiteer nu van uw bezoekersticket voor slechts €5 !

➡️ Klik op "Nouvelle réservation"

➡️ Klik op "Réservez", voer uw e-mailadres in en klik op "Confirmer". Selecteer het boekingstype "Prévente entrée visiteurs".

📢 Wacht niet langer, dit voordelige tarief is alleen geldig in de voorverkoop !

Contact & Informatie :

AUTO MOTO RETRO MECANIQUE 2026
Website : www.auto-moto-retro-mecanique.be

Email : auto.retro.mecanique@gmail.com

Contact : organisator +32 (0)475.90.03.73

Un message, un commentaire ?

Qui êtes-vous ?
Votre message

Pour créer des paragraphes, laissez simplement des lignes vides.